#51280
Profile photo of MountainBiker
MountainBiker
Survivalist
member10

GS, I pay $11 a quart for maple syrup made on the farm across the way from me. Also from my neighborhood I get a dozen jumbo eggs delivered every week for $2; 2 pound jars of honey are $15, and ground beef is about $3 a pound.